Restaurace

Hotel a Restauraci v roce 2017 odkoupila od Města Benešova společnost Penzion Konopiště s.r.o.

Restaurace Nová Myslivna se nachází v budově bývalého československého výstavního domu pro EXPO 1974 v Montrealu. Podrobnější věrohodné informace postupně zjištujeme.

Restaurace Nová Myslivna pojme až 320 sedících hostů + 128 hostů terasy a je vhodná po pořádání velkých akcí ( svatby, konference, výstavy, školení, plesy, diskotéky).  Za použití samoobslužného výdejního pultu jsme u předem nahlášených akcí schopni špičkového výdeje až 285 jídel za hodinu.

Restaurace Nová Myslivna prošla  částečnou rekonstrukcí v roce 2017. Další rekonstrukce interiérů i exteriérů restaurace bude pokračovat i v roce 2019.  Prostoru nově dominuje nápojový bar a moderní samoobslužná  jídelna používaná pro velkokapacitní výdej jídel při velkých výstavním či konferenčních akcích. Je zde také vitrína s námi vyráběnými dezerty a se zmrzlinou. V interiéru i exteriéru restaurace se nachází dětský koutek, kde se Vaše děti  zabaví, zatímco Vy si můžete vychutnat speciality z naší kuchyně. Nově jsou zde instalovány také dvě velké TV obrazovky s širokou nabídkou programů.

Druhou naší restaurací je Restaurace Club Hubert s vlastním venkovním vstupem, který se nachází v zadní části objektu. Jde o prostor s 100% zachovalým mobiliářem ze 70.tých let, který jsme se rozhodli zachovat v původní podobě – prostor je jako nový a skutečně vypadá jako by ho před chvíli opustili herci ze známeho seriálu „Vyprávěj“! Kapacita této restaurace je až 65 míst dle uspořádání + 48 míst venkovní zahrádky. Vhodné pro menší svatby, školení, narozeninové akce. V restauraci je malé podium, promítací platno 2 x 2 metry, stálý projektor s připojením na PC, Televize, ozvučení restaurace a separátní ozvučení pódia.

Kuchyně obou našich restaurací prošla v roce 2017 kompletní rekonstrukcí – je nově vybavena tak, aby odpovídala standardům moderní kuchyně. Nabízíme české i zahraniční speciality, saláty a dětská jídla. Každý týden vaříme také polední menu za zvýhodněnou cenu.

Vedle terasy Restaurace Nová Myslivna  připravujeme dětské hřiště se skluzavkami a trampolínou.