Hotel

Hotel Konopiště Nová Myslivna se nachází v podzámčí jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějším zámků v České republice. Je vzdálen 40 km od Prahy a 1 km od města Benešov, kde je se nachází řada restaurací, kaváren a obchodů.

Celý areál je situován v přírodě, na jedné straně lemován lesem, na druhé potokem. Pro děti máme vybudované dětské hřiště, dospělý si zde najdou svůj koutek k relaxaci či si dětmi mohou zahrát stolní tenis, badminton, zahradní šachy, diskgolf, kroket, petanque…nebo si zdarma půjčit koloběžky či šlapací čtyřkolky a projet se po zámeckém parku a okolí. Zdarma můžete také navštívit Muzeum historických motocyklů, které se nachází v sousední budově Penzionu Konopiště, který nabízí ubytování v 6ti apartmánech čtyřhvězdičkového standardu.

Hotel má celkem 27 pokolů – 76 lůžek a 2 přistýlky. V první patře se nachází 18 pokojů – 9 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 7 čtyřlůžkových. V druhém patře je 8 podkrovních pokojů – 6 dvojlůžkových (2 z nich mají možnost přistýlky), 2 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, fén a připojení k WiFi.

V ceně ubytování je samozřejmě snídaně formou bufetu a parkování před budovou hlídané kamerovým systémem.

Součástí hotelu je restaurace nabízející speciality české a mezinárodní kuchyně a možností pořádání svateb, plesů, rautů, firemních večírku apod.