O nás

 

Hotel Konopiště Nová Myslivna se nachází v podzámčí jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějším zámků v České republice. Je vzdálen 40 km od Prahy a 1 km od města Benešov, kde je se nachází řada restaurací, kaváren a obchodů.

Celý areál je situován v přírodě, na jedné straně lemován lesem, na druhé potokem. Pro děti máme vybudované dětské hřiště, dospělý si zde najdou svůj koutek k relaxaci či si dětmi mohou zahrát stolní tenis, badminton, zahradní šachy, diskgolf, kroket, petanque…nebo si půjčit koloběžky a projet se po zámeckém parku a okolí. Zdarma můžete také navštívit Muzeum historických motocyklů, které se nachází v sousední budově Penzionu Konopiště, který nabízí ubytování v 6ti apartmánech čtyřhvězdičkového standardu.

Hotel má celkem 26 pokolů a 74 lůžek. V první patře se nachází 18 pokojů – 9 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 7 čtyřlůžkových. V druhém patře je 8 podkrovních pokojů – 4 dvojlůžkové, 2 třílůžkové a 2 třílůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení k WiFi.

V ceně ubytování je samozřejmě snídaně formou bufetu a parkování před budovou hlídané kamerovým systémem.

 

 

Pension Konopiště – partnerský pension

V sousedství hotelu se nachází 4hvězdičkový luxusní pension, který nabízí ubytování v 6ti stylových apartmánech. Více informací na www.pension-konopiste.cz .